AKTUALNE 

Uruchomienie centralnego ogrzewania 

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bełchatowie informuje, że w najbliższych dniach nastąpi uruchomienie centralnego ogrzewania.

Prosimy o odkręcenie zaworów termostatycznych przy grzejnikach celem prawidłowego odpowietrzenia instalacji oraz obserwację szczelności instalacji.

 

 

Admin.: Edyta Maćkiewicz
dn. 18.09.2019 r.

Rozliczenie c.o. za sezon 2018/2019 

 

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bełchatowie informuje, że są do odbioru rozliczenia centralnego ogrzewania za sezon 2018/2019.

Rozliczenia c.o. w dziale księgowości.

 

 

Admin. Edyta Maćkiewicz

dn. 08.07.2019 r.

Informacja 

 INFORMACJA

     Zarząd Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bełchatowie informuje o planowanych zamówieniach z zakresu robót budowlanych w ramach remontów i modernizacji budynków w 2019 r.

I. Zakres przedmiotowy zamówień:

1. Remont dachu  budynku nr 1  przy ul. Węglowej.

2. Odgrzybianie i malowanie elewacji  wraz z malowaniem balkonów i balustrad w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. W.Budryka 1, ul. Berylowej 7, ul. Berylowej 9, św. Barbary 6, ul. św. Barbary 10 , ul. Antracytowej 3.

II. Orientacyjny termin wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia:

1. Remont dachu  budynku nr 1  przy ul. Węglowej  - KWIECIEŃ 2019 r.

2. Odgrzybianie i malowanie elewacji  wraz z malowaniem balkonów i balustrad w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. W.Budryka 1, ul. Berylowej 7, ul. Berylowej 9, św. Barbary 6, ul. św. Barbary 10 , ul. Antracytowej 3 - KWIECIEŃ 2019 r.

III. Planowany termin realizacji:

1. Remont dachu  budynku nr 1  przy ul. Węglowej - planowany termin realizacji od czerwca do października 2019 r.

2. Odgrzybianie i malowanie elewacji  wraz z malowaniem balkonów i balustrad w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. W.Budryka 1, ul. Berylowej 7, ul. Berylowej 9, św. Barbary 6, ul. św. Barbary 10 , ul. Antracytowej 3  - planowany termin realizacji od czerwca 2018 r. do października 2021 r.

 

 

Admin.: Edyta Maćkiewicz

dn. 06.03.2019 r.

Zwrot wpłaconego udziału byłym członkom spółdzielni 

 W związku z likwidacją funduszu udziałowego wskutek zmiany ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, Górnicza Spółdzielnia Mieszakniowa w Bełchatowie wzywa niniejszym wszystkie osoby, które były jej członkami i dotychczas nie otrzymały zwrotu wpłaconego udziału, do zgłaszania swoich roszczeń z tego tytułu w terminie do 30 czerwca 2019 r.

 

 

Admin.: Edyta Maćkiewicz
dn.: 11.02.2019 r.
 

Wymiana pojemników na odpady komunalne 

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bełchatowie otrzymała informację z Wydziału Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Bełchatowa, że od sierpnia 2018 r. rozpoczęła się wymiana w całym mieście pojemników na odpady komunalne odpowiadające kolorystycznie nowym wymogom.

Oznaczenia nowych pojemników:

- żółty z napisem „Metale i tworzywa sztuczne”

- niebieski z napisem „Papier"

- zielony z napisem „Szkło”

- brązowy z napisem „Bio”

- szary – pozostałości po segregacji.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: http://www.belchatow.pl/.

 

Admin.: Edyta Maćkiewicz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi oraz ułatwienia Ci korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.